Проспект Соборний м. Запоріжжя

ТЕМАТИЧНІ  КРУГЛІ СТОЛИ

З нагоди розробки концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста»

4 серпня 2018 року

з 11-00 до 15-00

Туристичний інформаційний Центр

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 151

Вхід вільний

 

Запрошуємо прийняти участь у «тематичних круглих столах» з нагоди розробки концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста», межами якої є центральні вулиці міста та районів, що були визначені в умовах тендерних торгів проведених у травні 2018 року Департаментом архітектури та містобудування.

Напередодні цього заходу розробниками було виконане детальне обстеження територій проектування, яке складалося з вивчення історії міста, етапів його розвитку, досконалого візуального вивчення існуючого стану міського середовища, та виконання 3d топографо-геодезичної зйомки та лазерного сканування досліджуваних напрямків. Результати цих досліджень будуть презентовані під час проведення круглих столів.

Ви маєте змогу долучитися до відкритого діалогу між  мешканцями міста, громадськими організаціями та експертами у сфері: архітектури, культурної спадщини, житлового сектору, інфраструктури та благоустрою, торгівлі, туризму, освіти та соціальної сфери, замовниками та розробниками проекту.

Під час заходу автори хочуть зібрати проектні пропозиції та ідеї, які могли б зробити важливий внесок у розвиток міського середовища міста Запоріжжя.

Кінцевим результатом розробки концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста», стануть Довідники з архітектурно-художнього облаштування фасадів та споруд вздовж магістралей та вулиць, з облаштування благоустрою магістралей та вулиць, з облаштування елементів дорожньо-транспортної інфраструктури.

Для ознайомлення завантажуйте «Технічний звіт підготовчого етапу: дослідження»:

ТЕХНІЧНИЙ ЗВІТ_2.0.pdf

Для визначення найбільш важливих питань в межах розробки проекту концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста» просимо прийняти участь в анкетуванні. <<натисніть тут>>