ТЕМАТИЧНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

з нагоди розробки концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста»

03 вересня 2019 року (вівторок)

початок о 14:00

Туристичний інформаційний центр,

м. Запоріжжя, пр. Соборний, 151

Вхід вільний

Запрошуємо прийняти участь у «тематичному круглому столі» з нагоди розробки другої частини концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста», предметом якої є громадський простір, відкритий для пішоходів та велосипедистів (пішохідні вулиці, дворові простори, зелені коридори, міні-сквери), що були визначені в умовах тендерних торгів, проведених у червні 2019 року Департаментом архітектури та містобудування.

Напередодні цього заходу розробниками було виконане детальне обстеження територій, перспективних для утворення вело-пішохідних маршрутів, що проходять по зеленим коридорам, пішохідним вулицям, мікрорайонним міні-скверам та дворовим територіям історичних ареалів. Результати цих досліджень будуть презентовані під час проведення круглого столу.

Ви маєте змогу долучитися до відкритого діалогу між мешканцями міста, громадськими організаціями та експертами у сфері: архітектури, культурної спадщини, житлового сектору, інфраструктури та благоустрою, торгівлі, туризму, освіти та соціальної сфери, замовниками та розробниками проекту.

Під час заходу автори хочуть зібрати проектні пропозиції та ідеї, які могли б зробити важливий внесок у розвиток міського середовища міста Запоріжжя.

Кінцевим результатом розробки концепції архітектурного середовища міста Запоріжжя «Код міста», стануть Довідники з архітектурно-художньої та планувальної організації вело-пішохідних маршрутів; пішохідних вулиць, мікрорайонних міні-скверів, внутрішньоквартальних та внутрішньодворових територій в історичних ареалах.

Для ознайомлення завантажуйте «Технічний звіт підготовчий етап. Дослідження»

Технічний звіт — Код міста-2 — 1 етап.pdf